Sprzedawali narkotyki nieletnim

Sprzedawali narkotyki nieletnim

Trzej zatrzymani mężczyźni stawiać się będą raz w tygodniu w puławskiej komendzie.

 

Wszyscy zostali zatrzymani po działaniach kryminalnych zajmujących się walką z przestępczością narkotykową. Zatrzymani, młodzi mieszkańcy powiatu handlowali marihuaną. Policjanci udowodnili im również sprzedaż zabronionych używek nieletnim. Zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomani grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec minionego tygodnia puławscy kryminalni realizowali swoje uprzednie ustalenia. W trakcie akcji zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy mieli sprzedawać narkotyki. W trakcie przeszukań ujawnili ponad 20 gramów marihuany. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Kryminalni ustalili, że zatrzymani – dwóch 18-latków oraz 23-latek hodowali a następnie sprzedawali marihuanę.

Policjanci postawili im łącznie 11 zarzutów za udostępnianie i sprzedaż zabronionych używek, w tym małoletnim. Zatrzymani nie byli wcześniej karani. Zgodnie z ustawa o przeciwdziałaniu narkomani grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wszyscy zatrzymani, decyzją sądu stawiać się będą na policyjny dozór.

MK


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *