Sparing: Wisła gorsza od Pogoni

Puławska Wisła przegrała kolejny mecz kontrolny. Po wysokiej porażce z Górnikiem tym razem zespół Marcina Jałochy uległ Pogoni Siedlce 1:2.

Spotkanie rozgrywano w Miętnem, gdzie na obozie przebywają siedlczanie. Przez 90 minut żaden z zespołów nie był w stanie osiągnąć przewagi, ale to puławianie stwarzali groźniejsze sytuacje pod bramką Pogoni. W pierwszej połowie najlepszą zmarnował Jarosław Niezgoda. W drugiej Arkadiusz Drapsa. Jedyną bramkę dla Wisły zdobył Szymon Martuś wykorzystując błąd Mateusza Tobjasza. Już w środę w kolejnej grze kontrolnej Wisła zagra w Kraśniku ze Stalą.