Nowe radiowozy

Nowe radiowozy

W tym roku puławski garnizon zasiliło już 9 nowych radiowozów.

 

6 oznakowanych pojazdów zostało dzisiaj oficjalnie przekazanych przez fundatorów. To wszystko w ramach współpracy Policji z samorządami i Grupą Azoty – Zakłady Azotowe w Puławach, którzy współfinansowały ich zakup. Dwie Kie Ceed trafi do Ruchu Drogowego, dwie do dzielnicowych, piąta Kia do Kazimierza Dolnego, a Skoda z napędem 4×4 do policjantów z Nałęczowa.

Wczoraj pod puławska komendą odbyło się uroczystość przekazanie nowo zakupionych radiowozów. Pojazdy zostały zakupione między innymi w ramach sponsoringu. W tym roku do Puław trafiło 9 nowych pojazdów w tym 6 oznakowanych. 5 Kia Ceed i Skoda Yeti zostały zaprezentowane i oficjalnie przekazane do służbowego użytku. Nowe pojazdy to efekt dobrej współpracy z samorządami oraz Grupą Azoty – Zakłady Azotowe Puławy. Nowe pojazdy zostały poświęcone przez Kapelana puławskich policjantów księdza Piotra Trelę.

Puławski Starosta Witold Popiołek wraz z Przewodniczącą Rady Powiaty Panią Danutą Smaga wręczyli kluczyki do Kia policjantom z Kazimierza Dolnego oraz do skody, która wykorzystywana będzie na terenie gminy Nałęczów. Puławscy dzielnicowi otrzymali pojazdy od Prezydenta Miasta Puławy i Przewodniczącej Rady Miasta Pani Bożeny Krygier. Natomiast kluczyki do dwóch Kia z rąk Prezesa Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy Pana Mariana Rybaka trafiły do puławskiej drogówki. Te pojazdy to kolejny element współpracy w ramach programu prewencyjnego „Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo”. Przekazanie zbiegło się z obecnością w komendzie dzieci ze szkoły podstawowej, którzy uczyli się bezpiecznych zachowań na drodze. Bardzo chętnie wzięli udział w dzisiejszym przedsięwzięciu. Zostali za to dodatkowo nagrodzeni drobnymi upominkami. Jak zgodnie podkreślili darczyńcy te samochody są dodatkowym narzędziem w pomocy mieszkańcom naszego miasta i powiatu.

MK


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *