Nowe gadżety reklamowe Puław

Nowe gadżety reklamowe Puław

Puławy, jak żadne inne miasto w naszym regionie stawia na promocję.

Kolejnym dowodem takiej polityki są nowe gadżety promocyjne, które Urząd Miasta proponuje swoim mieszkańcom.

Logotyp i przewodnie hasło „ Puław z myślą o człowieku” znalazło się na maskotce misia, etui na dokumenty i ramkach do tablic rejestracyjnych.

– Mamy nowe gadżety promocyjne, które przeznaczone są dla mieszkańców Puław. Ramki do tablic rejestracyjnych wydawane są w naszym Urzędzie wszystkim, którzy posiadają samochody zarejestrowane w naszym wydziale komunikacji. Etui na dokumenty stworzyliśmy dla osób, które meldują się w naszym mieście lub wyrabiają nowy dowód osobisty. Najwięcej sympatii wzbudza mały pluszowy miś w białej koszulce z logotypem Puław. Będzie on prezentem dla wszystkich dzieci, które urodzą się w puławskim szpitalu i będą tu zameldowane lub rodzą się na całym świecie, ale będą miały puławski meldunek. Uważamy, że tego rodzaju gadżety są doskonałym sposobem na integrację i bliższe utożsamianie się naszych mieszkańców z Puławami – wyjaśnia Jolanta Wróbel kierownik Wydziału Promocji i Kultury puławskiego magistratu.
Reklama i promocja odgrywa bardzo ważną rolę w polityce wizerunkowej naszych miast i wsi i jak widać włodarze Puław zdają sobie z tego sprawę i przywiązują dużą wagę do odpowiedniej promocji Puław.

RJ


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *