Relacja z Puławskich Targów Ślubnych

Relacja z Puławskich Targów Ślubnych

W niedzielę, 12 lutego o godzinie 11:00, w „Domu Chemika” w Puławach, odbyły się I Puławskie Targi Ślubne. W programie przewidziany był pokaz mody ślubnej, a także konkursy z nagrodami.

 

Potencjalni klienci, którzy przybyli na targi, mogli wejść za darmo oraz zwiedzić stoiska ponad 20 wystawców. Podziwiać mogliśmy wystawę sukien ślubnych i garniturów. Na imprezie, mogli zaprezentować się również fotografowie, zespoły muzyczne, salony fryzur bądź makijażu, a także cukiernie i kwiaciarnie. Jak mówi organizatorka targów, Anna Szczepańska-Świszcz – Pomysł zorganizowania targów ślubnych w Puławach wziął się stąd, że każde duże miasto ma taką imprezę. My chcemy rozruszać także i Puławy. Pozyskanie wystawców było bardzo łatwe. Najtrudniejsze jednak, przy organizacji tego typu imprez, moim zdaniem, są sprawy urzędowe. Prosiliśmy o patronat Prezydenta Miasta, on jednak nie wyraził swojej zgody. Również jeżeli chodzi o miejsce, Dom Chemika wygospodarował nam hol dolny, lecz pomiędzy jedną a drugą imprezą. Myślę, że jeśli tylko zyskamy troszkę marki, wtedy łatwiej będzie dotrzeć do wszystkich tym podobnych rzeczy. Jest to nasza druga z kolei impreza. W listopadzie ubiegłego roku organizowaliśmy pokaz mody ślubnej w Galerii Zielonej, połączony z pokazem kolekcji jesień/zima. Natomiast teraz robimy I Puławskie Targi Ślubne. Jednym z naszych kolejnych planów, jest powtórka targów z większym rozmachem, jeśli tylko spotkamy się z dobrym odbiorem wśród przybyłych wystawców. Chciałabym wszystkim podziękować za udział oraz za nagrody, które ufundowali.

Pary, przybyłe na targi ślubne, wyrażały także swoją fascynację imprezą:

– Bardzo podoba nam się pomysł zorganizowania targów. Mieszkamy w okolicy i jesteśmy tu po raz pierwszy. Najbardziej zainteresowała nas oczywiście wystawa sukienek ślubnych.

– Jesteśmy mile zaskoczeni zorganizowaną imprezą. Dzięki niej, wiemy jaki mamy wybór, np. wśród fotografa ślubnego. Męskie garnitury prezentowały się świetnie. Mamy nadzieję wybrać coś właściwego.

I Targi Ślubne w Puławach uczestnicy na pewno będą miło wspominać – świetna atmosfera, przyjemni ludzie i duża różnorodność prezentowanych stoisk.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *