Tragedia przy ulicy Zarzecze

Tragedia przy ulicy Zarzecze

W piątek około godziny 14 Komenda Powiatowa Policji w Puławach otrzymała informację o wybuchu, który miał miejsce przy ulicy Zarzecze.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udał się patrol policji, który stwierdził, że w budynku gospodarczym, który nie posiadał żadnych mediów nastąpił wybuch benzyny, ponieważ zamieszkujący ten budynek dwaj bracia w wieku 37 i 34 lat używali agregatu prądotwórczego zasilanego benzyną i podczas nieostrożnego obchodzenia się z agregatem doszło do zwarcia i eksplozji o dużej sile. Wiemy również, że feralnego dnia mężczyźni zakupili pokaźny zapas benzyny, który znajdował się w budynku. Grupa minersko- pirotechniczna KPP wykluczyła obecność materiałów wybuchowych.

Podczas oględzin policjanci ujawnili zwłoki 37 letniego mężczyzny, który został rozpoznany jedynie po fragmentach odzieży, a szczegółowa identyfikacja zwłok zostanie dokonana w Zakładzie Medycyny Sądowej, gdzie przekazano ciało. Drugi mężczyzna, który okazał się bratem ofiary, uległ bardzo poważnym obrażeniom został przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łęcznej na oddział oparzeń, gdzie przebywa pod opieką lekarską.

W chwili obecnej prowadzone jest postępowanie wyjaśniające szczegółowe okoliczności tragedii.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *