SPRAWCY KRADZIEŻY ZATRZYMANI

SPRAWCY KRADZIEŻY ZATRZYMANI

We wtorek 24.11.2015  puławscy policjanci zatrzymali w policyjnym areszcie 23 i 35 latka.

 

Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży telefonu komórkowego ze szpitala. Dodatkowo kryminalni ustalili, że młodszy z zatrzymanych we wrześniu pracując na budowie okradł swojego pracodawcę. Kradziony sprzęt wstawiali do lombardu. Mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne kradzieże. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek do puławskich policjantów zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła, że w szpitalu został okradziona z telefonu komórkowego. Między innymi na podstawie zapisu monitoringu policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży mogą być 23 latek mieszkaniec gminy Łuków oraz 35 letni puławianin. Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Okazało się, że wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej skradli telefon, który następnie oddali do lombardu. Telefon został zabezpieczony przez policjantów. Za pieniądze kupili alkohol.

Ponadto kryminalni ustalili, że młodszy z zatrzymanych we wrześniu tego roku pracując na budowie okradł swojego pracodawcę. Z miejsca budowy skradł piłę motorową, którą również wstawił do lombardu. Obydwaj wcześniej byli karani za kradzieże. Teraz grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

MK


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *