Sprawca rozboju zatrzymany w szpitalu

Sprawca rozboju zatrzymany w szpitalu

Puławscy kryminalni oraz policjanci z Nałęczowa zatrzymali 34 latka, sprawcę rozboju.

 

Mężczyzna w nocy z piątku na sobotę pił alkohol z pokrzywdzonym, a później na stacji paliw pobił go i okradł z pieniędzy i telefonu. Sprawca zatrzymany został w sobotę w szpitalu, gdzie przyjechał na konsultacje. Kodeks karny za takie przestępstwo przewiduję karę do 12 lat pozbawienia wolności.

W sobotę do Posterunku Policji zgłosił się mężczyzna wypoczywający w Nałęczowie, który poinformował, że został pobity i okradziony z pieniędzy i telefonu. Policjantom powiedział, że w jednym z barów poznał mężczyznę z którym pił alkohol. Następnie taksówką udali się na stację paliw, gdzie poznany „kompan” zażądał zakupu alkoholu. Kiedy odmówił, został pobity. Później okazało się że w trakcie incydentu zginął mu telefon oraz pieniądze.

Policjanci ustalili, że sprawcą rozboju jest 34 letni mieszkaniec Nałęczowa, który w przeszłości dokonywał podobnych przestępstw. Następnego dnia, sprawca w rozmowie telefonicznej z pokrzywdzonym dowiedział się, że fakt rozboju zgłosi na policję. Wówczas 34 latek obniósł skradziony telefon do baru w którym wcześniej spożywali alkohol. Jeszcze w sobotę został zatrzymany przez policjantów w puławskim szpitalu, gdzie przybył na konsultacje. 34 latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Za dokonanie rozboju grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

MK


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *