Budowa hali

Budowa hali

Informacja na temat budowy hali widowiskowo- sportowej

 

Informacja Wydziału Komunikacji Społecznej na temat planów budowy hali widowiskowo-sportowej

W związku z dużym zainteresowaniem tematem powstania nowej hali widowisko-sportowej w Puławach i licznymi telefonami do Urzędu Miasta Puławy dotyczącymi planów miasta w tym zakresie prezentujemy Państwu informację o działaniach, jakie Prezydent Miasta Puławy podjął w sprawie tej inwestycji:

Janusz Grobel Prezydent Miasta Puławy: Wybudowanie nowej hali widowiskowo- sportowej to duży wysiłek finansowy dla budżetu

miasta, dlatego w ubiegły czwartek spotkałem się z wiceministrem sportu Jarosławem Stawiarskim, żeby porozmawiać o możliwości uzyskania dofinansowania. Po tej rozmowie mogę dzisiaj stwierdzić, że szanse na dofinansowanie istnieją, natomiast nie jest to przesądzone. Aby ubiegać się o dofinansowanie konieczne jest posiadanie dokumentacji projektowej obejmującej pozwolenie na budowę. Przygotowanie takiej dokumentacji to koszt od 1,5 do nawet 2 milionów złotych i pewne ryzyko, dlatego przygotowałem projekt stanowiska Rady Miasta Puławy i skierowałem go do radnych, aby na najbliższej sesji rady miasta wyrazili wolę wspierania tej inwestycji. O kolejnych podejmowanych krokach i postępach w pracach na rzecz budowy nowej hali widowiskowo-sportowej będę Państwa informował na bieżąco.

 

UM


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *