Zginął kierowca audi.

Zginął kierowca audi.

Do godziny 5:00 rano obwodnica Puław zablokowana była po tragicznym wypadku.

 

Do zdarzenia doszło przed godziną 22:00. Policjanci wstępnie ustalili, że 25 letni kierowca Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, przejechał przez wysepkę, gdzie zderzył się z samochodem ciężarowym jadącym z naprzeciwka. Niestety kierowca Audi nie przeżył. Odłamki po zderzeniu pojazdów uszkodziły dwa inne samochody.

 

 

Przed godziną 22:00 w Puławach na obwodnicy Puław, przy skręcie na zakłady azotowe doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 25 latek jadąc od strony Radomia na łuku drogi nie dostosował prędkości, w wyniku czego przejechał przez wysepkę na przeciwległy pas ruchu. Tam uderzył w naczepę samochodu ciężarowego, a następnie odbił się i zatrzymał na barierkach drogowych. Uderzenie było tak silne, że odłamki pojazdu uszkodziły dwa kolejne samochody. Niestety 25 letni kierowca nie przeżył wypadku. Z uwagi na stojące pojazdy droga była wyłączona z ruchu. Policjanci kierowali na objazdy. Utrudnienia trwały do godziny 5:00 z uwagi na konieczność przeprowadzenia badań przez biegłego oraz usunięcie naczepy samochodu ciężarowego, która wypełniona była ładunkiem.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności, głównie tam gdzie nakazują nam znaki drogowe. W tym miejscu jest znak ograniczenia prędkości do 40 km/h.

MK


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *